Іграшка Конструктор ENLIGHTN Brick.
Транспорт добувачів - машина з бурильною установкою, фігурки, 238 деталей.
Конструктор пропонує побудувати головну дослідницьку базу з видобутку природних ресурсів – Kyanite Squad (Здобувачі кіаніту)
Даний ігровий набір послужить чудовим доповненням до ігрового світу дитини та гарантовано подарує годинник захоплюючих ігор.
Упаковка: у коробці.
Розмір: 35,5*25*6,5 см
Арт. І - 127
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enlighten Brick |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Кількість деталей | 238 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 355 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







