Великий набір розвиваючої ігри-мозаїки «Undersea» від виробника Same Toy для дітей та їхніх друзів. У набір входить 420 деталей – вистачить на всіх! У комплекті діти знайдуть 4 дощечки основи, які можна поєднувати між собою, утворивши велику квадратну або довгу прямокутну платформу. Деталі мозаїки – маленькі різнокольорові кубики та трикутники. Також тут є інструкція з прикладами схем мозаїки на тему «Підводний світ», або дитина може придумати власні візерунки на іншу тематику. Приємний бонус набору – 2 кріплення, вставляються по периметру основи, даючи можливість повісити готову картину на стіні у кімнаті. Мозаїка розвивати комунікативні навички, уяву, фантазію, пам'ять, логіку та особливо дрібну моторику. Пластик, з якого виготовлені деталі, безпечний та нетоксичний. Рекомендований вік: від 4 років.
Вік
Від 3-х років
Габарити: висота
5 см
Габарити: довжина
39 см
Габарити: ширина
28 см
Кількість фішок
420 шт.
Вік
Від 3-х років
Габарити: висота
5 см
Габарити: довжина
39 см
Габарити: ширина
28 см
Кількість фішок
420 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість деталей | 420 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Вікова група | Від 4 років |
| Виробник | Shantou Jinxing Plastics Co., Ltd |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴








